Перший президент України назвав ключову умову закінчення війни на Донбасі

Перший президент України назвав ключову умову закінчення війни на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що війна на Донбасі закінчиться, як тільки там припиниться озброєна фаза протистояння. Іншими словами, бойовики перестануть стріляти.

За його словами, тоді автоматично виникнуть подальші питання – організації життя, виборів і всього, що потрібно для цього регіону. Про це він розповів в інтерв’ю «Апострофу«.

Loading...

«Там вже автоматично відтворити життя такою, як вона була раніше, мабуть, не вдасться. Які зміни потрібно буде вносити якісь корективи, більше свобод, особливостей. Я не кажу про особливий статус, а про особливу форму управління. Треба думати і шукати, але в самому початку треба припинити вогонь», – поділився думками політик.

Він підкреслив, що це важливо, навіть якщо таке припинення вогню будуть вважати замороженим конфліктом. На його переконання, цього слова не треба лякатися.

«Головне припинити вогонь і почати вирішувати питання, які там гострі. Але Україна і держави на її стороні повинні мати абсолютно ясну програму, щоб це питання було вирішене на користь України та з урахуванням позицій країн, які близько з нами спілкуються», – пояснив Кравчук.

В той же час додав: не варто сподіватися на те, що припинення вогню одразу змінить ситуацію на Донбасі на 180 градусів.

«Там все зайшло настільки далеко і все настільки складно, що потрібні будуть час, зусилля і великі фінансові та інші ресурси», – підсумував перший президент.

Раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков назвал головна умова проведення виборів на Донбасі.

Напередодні російські представники від ОРДЛО устроили істерику на переговорах Тристоронньої контактної групи, причиною стало постанову ВР про проведення місцевих виборів на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...