Росія намагалася приховати відправку «вагнерівців» в Білорусь — Лукашенко

Росія намагалася приховати відправку «вагнерівців» в Білорусь — Лукашенко
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив Росію в спробі приховати відправку в Білорусь 200 бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнера».

Про це Лукашенко сказав, коли заслухав в суботу доповідь голови КДБ і керівника Слідчого комітету Білорусі.

Loading...

Як передає портал Завтра, цю інформацію повідомляє білоруське державне агентство БЕЛТА.

«Они звичайно, винні, але не настільки, щоб за ним застосовувати якісь жорсткі заходи. Це солдати. Їм наказали — вони пішли. Розбиратися треба з тими, хто наказував, хто їх сюди послав … Молодці, що з’ясували, що це перша група. Я так розумію, це тільки перша група з 180 або 200 людина, яка планувалася до перекидання в Білорусь. І до того ж, коли я кажу (я прочитав доповідь), це точні дані сьогодні. І спроба там зараз приховати «хвіст» в Росії і сказати, що от вони майже з нами погодили приїзд цієї групи, це повна нісенітниця» , — сказав Лукашенко.

Він заявив, що ситуація викликає «серйозні підозри» про те, «які цілі собі група планувала».

Олександр Лукашенко заявив, що «замовкли старші брати».

«Вже не кричать, що вони посилали цих хлопців в Стамбул. Ніякого Стамбула не було і бути не могло, як виявилося під час перевірки. Зрозуміло, що у цієї групи були інші цілі» , — додав він.

Нагадаємо, що 29 липня білоруські державні ЗМІ повідомили про затримання 33 бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнера». За повідомленнями, вони прибули до Білорусі в ніч з 24 на 25 липня «для дестабілізації ситуації в період виборчої кампанії».

Слідчий комітет Білорусі підозрює затриманих у підготовці масових заворушень напередодні президентських виборів. Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав все це «надзвичайною подією» і звинуватив Росію в «брудних наміри».

Нагадаємо, що затриманим у Білорусі 33 бойовикам ПВК Вагнера обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Наголошується, що зі свого боку Україна проситиме Білорусь про екстрадицію найманців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...