В Україні 5-й день поспіль понад 1000 нових випадків COVID

В Україні 5-й день поспіль понад 1000 нових випадків COVID
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні станом на 2 серпня підтверджено 72 168 випадків інфікування коронавіруса, померли 1725 осіб одужали 39 543 людини.

Як передає портал Завтра, про це свідчать дані Системи моніторингу поширення епідемії коронавіруса РНБО.

Loading...

Напередодні, 1 серпня, виявили 1112 нових випадків COVID-19, померли 16 людей, одужали 235.

Відповідно, вже п’яту добу повідомляють про більш ніж 1000 нових інфікованих.

У світі за станом на 2 серпня коронавірусом було інфіковано більше 17,8 мільйона чоловік. Померли від COVID-19 більше, ніж 685 000 людей. Одужали — 10,5 мільйонів.

Нагадаємо, що з 1 серпня в Україні почали діяти нові правила адаптивного карантину, який раніше уряд продовжив до 31 серпня.

31 липня Центральна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила, що за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 до «червоній» зоні будуть віднесені Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район Чернівецької області.

Всього в «червоній», «помаранчевої» та «жовтої» зонах поширення коронавіруса виявилися адміністративно-територіальні одиниці восьми областей України: Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Чернівецької.

Після цього у Луцькій міській раді висловили незгоду з таким розподілом і заявили про небажання вводити додаткові обмеження. У Тернопільській міській раді також заявили, що місто буде функціонувати в звичайному режимі.

Раніше ми повідомляли, що за нових карантинних обмежень у Луцьку і Тернополі не будуть зупинятися потяги.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...