Вандал розбив пункт в’їзду на Труханів острів у Києві

Вандал розбив пункт в’їзду на Труханів острів у Києві
Автор Марія Петренко в Новини

У Києві розбита система автоматичного в’їзду на Труханів острів.

Як передає портал Завтра, про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Loading...

«Знову випадок вандалізму в столиці. Вчора, близько опівночі, на пункті в’їзду на Труханів острів, людина варварськи розбив обладнання автоматичної системи. Зокрема, шлагбаум, світлофор, дві камери, контролер болард та інші технічні засоби. Матеріальні збитки в результаті пошкодження комунального майна, за попередніми розрахунками, — майже 300 000 гривень» , — зазначив Кличко.

Він додав, що комунальники вже працюють над відновленням системи.

За словами мера Києва, особу зловмисника встановили, його затримала поліція. Він обіцяє особисто проконтролювати, щоб справа дійшла до суду.

Друзі! Знову випадок вандалізму в столиці. Вчора, близько півночі, на пункті в’їзду на Труханів острів чоловік варварськи розтрощив обладнання автоматичної системи. Зокрема, стрілу та гідравлічну станцію шлагбауму, світлофор, дві камери, контролер боларда та інші технічні засоби. Матеріальні збитки внаслідок пошкодженого комунального майна, за попередніми розрахунками, — майже 300 тисяч гривень. Зараз комунальники працюють над відновленням системи.Особу руйнівника встановили, його затримала поліція. І я особисто проконтролюю, щоб ця справа дійшла до суду.Щоб кияни займалися спортом, активно і безпечно відпочивали, ми встановили систему обмеженого доступу для автівок і контролю швидкості на Трухановому острові. Сьогодні на авто на Труханів можуть заїжджати працівники спортивних баз, що розташовані на острові, спортсмени, які там тренуються, та комунальні служби. Якщо вони порушують швидкісний режим, це фіксують камери спостереження і авто позбавляється права доступу на Труханів острів. Для автомобілів киян, що приїжджають відпочивати, облаштували паркування.Ми працюємо, щоб Київ ставав гарнішим, а життя його мешканців — комфортнішим. Альо, на жаль, є люди, які руйнують ті, що створен за кошти громади і для громади столиці. Ці варвари повинні знати, що доведеться відповідати за подібні дії. Тоді думатимуть, чи варто "самостверджуватися" в такий спосіб.

Gepostet von Віталій Кличко am Sonntag, 2. August 2020

Нагадаємо, що раніше Віталій Кличко спіймав двох хуліганів, які розмальовували стіну графіті на вулиці Стрілецькій. З порушниками він провів виховну бесіду і передав поліції.

Нагадаємо також, що з’явилися подробиці нападу на Анастасію Лугову в поїзді Маріуполь-Київ.

Також, в Києві: за добу зафіксовано 110 нових випадків Covid-19 .

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...