Діагноз «Олігофренія» і «підміна» заручниць: останні новини про захоплення бізнес-центру в Києві — відео

Діагноз «Олігофренія» і «підміна» заручниць: останні новини про захоплення бізнес-центру в Києві — відео
Автор Марія Петренко в Новини

Сухроб Карімов, який 3 серпня, захопив бізнес-центр в Києві, напередодні свого затримання встиг переговорити з журналістами.

Як передає Zavtra, до Карімову в будівлю зайшли журналісти телеканалів «ZIK», «НАШ» і «112».

Loading...

В розмові з ними чоловік заявив, що необхідно посадити всіх політиків. Очевидці відзначають, що Карімов вів себе спокійно, курив і пив каву.

При цьому він назвав себе «святим духом», заявивши, що його багато що не влаштовує в житті, наприклад, олігархи, які правлять країнами. Дісталося також і українському президентові Володимиру Зеленському: «Нещодавно у вас були вибори президента — ви вибрали блазня. Це дівчинка, це «Машка». Зеленський — це «Машка», актор, блазень. Він взяв на себе зобов’язання управляти країною, бути вірним, чесним, відданим сином країни і змінити життя українців на краще, що змінилося?».

«Цей чоловік попросив себе називати святим духом… Він говорив, що всіма президентами всіх країн правлять олігархи. Поскаржився, що ЗМІ страждають і журналістів вбивають», — поділився журналіст ZiK Андрій Лащ.

Між тим заступник глави МВС Антон Геращенко вже повідомив, що вибухівки у київського терориста не було.

А заручниця (начальниця відділення банку «Універсал» Наталія Чучупак) спростувала інформацію про те, що Карімов вимагав 40 тисяч гривень.

«За інформацією з батьківщини терориста — Узбекистану, Сухроб Карімов з 1998 року перебував на обліку в психоневрологічному обліку з діагнозом «Олігофренія». Це діагноз було поставлено, коли йому було лише 10 років. В Україні він вів до сьогоднішнього дня спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності не притягувався», — додав Геращенко.

Діагноз «Олігофренія» і «підміна» заручниць: останні новини про захоплення бізнес-центру в Києві — відео

Одночасно з цим в мережі з’явилося відео моменту затримання терориста Карімова. Українці дивуються, судячи з кадрів, сталася «підміна» заручників.

На першому фото Геращенко була зовсім інша жінка.

До захоплення Карімов на своїй сторінці в Facebook призывал «вбити усіх».

Довідка:

3 серпня чоловік захопив у заручники співробітницю банку. На місце надзвичайної події прибули Національна гвардія та «швидка допомога». Сам терорист вимагав присутності одного з телеканалів для онлайн відеозвернення зі своїми вимогами.

Радник глави МВС Антон Геращенко заявлял: «За попередньою інформацією особою загрозливим терористичним актом є громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р. Судячи з його соціальним мережам – це психічно неврівноважена людина».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...