Суд зобов’язав ДБР розпочати розслідування щодо запису розмови Баканова і Труби про фальсифікації кримінального переслідування проти Медведчука

Суд зобов’язав ДБР розпочати розслідування щодо запису розмови Баканова і Труби про фальсифікації кримінального переслідування проти Медведчука
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

16 липня 2020 року Печерський районний суд Києва прийняв рішення за скаргою народного депутата України Рената Кузьміна на бездіяльність уповноважених осіб Державного бюро розслідувань, яке полягає у внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальне правопорушення.

Loading...

31 січня 2020 року українські ЗМІ оприлюднили запис розмови, в ході якого глава СБУ Баканов обговорює фальсифікацію кримінальної справи проти Віктора Медведчука з директором ДБР Трубою.

Глава СБУ, як стверджують ЗМІ, заявив: «Ми вчора дискутували з Володимиром Олександровичем (Зеленським. – Ред.) з приводу кримінальних справ щодо Медведчука, які там є. Він просто постійно щось говорить, і в принципі ці справи можна множити і множити. Я кажу, що, якщо ми їх почнемо плодити одне за іншим, все одно лінгвістична експертиза повинна бути, яка щось знайде в цих висловлюваннях…».

Партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагає об’єктивного розслідування щодо оприлюднених ЗМІ записів. Однак ДБР таке розслідування не початок. І це цілком зрозуміло: Державне бюро розслідувань перетворилося на потужний інструмент зовнішнього управління і контролю за Україною з боку її справжніх заокеанських господарів, а також у засіб політичного переслідування інакодумців, для чого вище керівництво цього органу йде на порушення закону і фальсифікації, координуючи свої дії, як випливає з оприлюдненої ЗМІ запису, з Президентом України В. Зеленським.

Зараз, після рішення Печерського районного суду р. Києва, уповноважені особи Державного бюро розслідувань повинні виконати вимоги, викладені у зверненні народних депутатів Кузьміна Р. Р., Шуфрича Н. В., Загороднього Ю. І., Німченко в. І., Козака Т. Р., і почати кримінальне розслідування правопорушень, передбачених статтею 344 (Втручання в діяльність державного діяча») та статтею 366 («Службове підроблення») Кримінального кодексу України.

Цинічні організовані дії глави СБУ В. Баканова і екс-керівника ДБР Р. Труби, вчинені за вказівкою Президента Ст. Зеленського, є протиправними і злочинними. Організатори та замовники фальсифікації кримінального переслідування Віктора Медведчука повинні понести кримінальну відповідальність.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...