У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео

У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео
Автор Марія Петренко в Новини

Вісім бійців ВСУ загинули у липні 2020 року в зоні проведення операції Об’єднаних сил. При цьому за тиждень з моменту початку дії режиму припинення вогню ніхто з Об’єднаних військових сил не постраждав від обстрілу.

Про це повідомляє оперативне командування «Схід» ВСУ, передає Zavtra.

Loading...

«Ці хлопці назавжди увійшли в історію України і навіки залишилися молодими в пам’яті рідних, друзів і знайомих. Згадаємо імена та історії полеглих захисників України», — йдеться в повідомленні командування.

В липні 2020 в зоні ООС загинули:

Олег Шило,

Тарас Матвіїв,

Євген Чумаченко,

Дмитро Красногрудь,

Ярослав Журавель,

Микола Илин (медик, який загинув, намагаючись винести тіло загиблого бійця ВСУ),

Василь Кравченко,

Артем Козій.

У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео

У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео У ВСУ назвали імена бійців, які загинули на Донбасі в липні 2020 року — фото, відео

«Цензор.немає» опублікував відео в пам’ять про полеглих героїв.

Як повідомлялося раніше, пенсіонери, які проживають на окупованих територіях, місяцями не можуть отримати свої виплати. Причина: карантин, введений через пандемії COVID-19 — перетнути блокпости зараз майже неможливо.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...