Карантин в Україні: що відбувається в «червоних зонах»

Карантин в Україні: що відбувається в «червоних зонах»
Автор Марія Петренко в Новини

Карантин в Україні продовжили до 31 серпня, поділивши країну на 4 епідеміологічні зони. Деякі регіони потрапили в «червону зону», в якій повинні діяти додаткові обмеження, але чиновники на місцях відмовляються підкорятися рішенням регіональних комісій ТЕБ та НС.

Напередодні Zavtra повідомляло про те, що посилювати карантин офіційно відмовилися Луцьк і Тернопіль.

Loading...

І це при тому, що наприклад, у Монастирському районі Тернопільської області складається небезпечна ситуація з COVID-19 — рівень захворюваності коронавирусной інфекцією в цьому регіоні становить 983 випадки на 100 тис. населення (у середньому по Україні цей показник становить 189,5 хворих на 100 тис. населення).

Також повідомлялося про те, що житель Тернопільської області заболел COVID-19 втретє поспіль.

Незважаючи на це, чиновники заявили про рішучу незгоду з внесенням міста в червону зону. Як сообщает РБК-Україна, депутати прийняли рішення зобов’язати виконавчі органи міської ради, підприємства, установи та організації забезпечити належне функціонування закладів дошкільної освіти, громадського транспорту і життєдіяльність Тернопільської міської територіальної громади.

Місцеві ЗМІ інформують, що станом на вівторок автовокзали і автостанції області працюють у звичайному режимі, так як в «червону» зону потрапив саме місто Тернопіль. Функціонує і Тернопільська приміська автостанція №2.

Одночасно з цим в Тернополі водії виїхали на маршрути. Їх часом поліцейські зупиняють, але транспорт у місті все-таки курсує.

У Луцьку також 4 серпня весь громадський транспорт працює в штатному режимі. Радник мера міста Ігор Поліщук зазначив, що сьогодні на маршрути виїхали 140 маршруток і 42 тролейбусів.

Одночасно з цим посилили карантин у Кіцманському районі Чернівецької області, там закрили всі кафе і ресторани, призупинили роботу ринків і магазинів, крім продуктових відділів. Громадський транспорт також не працює.

Нагадаємо, Укрзалізниця скасувала зупинки поїздів далекого прямування в Луцьку, а також Тернополі. Причина: у цих містах з 3 серпня діють жорсткі карантинні обмеження з-за того, що регіони опинилися в «червоній» зоні по ситуації з COVID-19. Українцям обіцяють повернути гроші за вже придбані квитки.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...