Кравчук розповів про проблеми з «формулою Штайнмайера»

Кравчук розповів про проблеми з «формулою Штайнмайера»
Автор Марія Петренко в Новини

Леонід Кравчук заявив, що Україні не буде відмовлятися від формули Штаймайера, проте існують деякі труднощі з її имплементцией.

Про це новий глава делегації України на переговорах у Мінську Леонід Кравчук розповів в ефірі телеканалу 112 Україна.

Loading...

«ми Ніколи не відмовлялися — ні президент Зеленський, ні дипломати — ми не відмовлялися від формули Штайнмайера», — запевнив він.

При цьому Кравчук додав, що варто лише питання про її коректному впровадженні.

«Інше питання, як її розуміти, як її імплементувати. Це вже механізм запровадження «формули» в реальне життя», — зазначив він.

У той же час Кравчук виступив проти фіксації положень мінських угод в Конституції України.

«Я не думаю, що нам треба в конституції дописувати мінські домовленості, конституція — це питання основного закону, в якому визначено всі політичні, соціальні, економічні, національно-культурні питання, тобто стратегічні, і туди не можна вносити тимчасові питання», — сказав Кравчук.

Він вважає, що питання Донбасу і домовленостей в Мінську «стосуються повсякденної економічної, соціальної роботи», тому повинні існувати в щоденній порядку, а не «записуватися в Конституцію».

Раніше ми повідомляли, що Кравчук хоче залучити США до врегулювання ситуації у Донбасі.

А також, новий глава української делегації в Тристоронній контактної групи в Мінську Леонід Кравчук пропонує надати Донецькій і Луганській областях статус вільних економічних зон.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...