Лукашенко розкритикував Україну з-за війни на Донбасі

Лукашенко розкритикував Україну з-за війни на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розкритикував Україну в ході свого звернення до громадян, яке пройшло сьогодні, 4 серпня.

Трансляцію звернення в YouTube вело Громадське телебачення країни. Зокрема, глава держави розкритикував земельну реформу.

Loading...

Так, Лукашенко заявив, що в Білорусі ніколи не вдадуться до приватизації земель сільськогосподарського призначення, а в якості негативного прикладу привів Україну.

«Ми будемо використовувати різні варіанти, але ніколи не підемо на приватизацію земель сільськогосподарського призначення. В цьому просто немає ніякої необхідності. Всім охочим пропонується оренда. Іди, працюй. А різати землю на шматки і роздавати окремим ділкам за безцінь ніхто не дасть. Подивіться на Україну з їх земельним законом. Навіщо нам повторювати чужі помилки, породжувати нелегальний ринок землі і ростити кримінал?» — заявив Лукашенко.

Крім того, глава держави порівняв і демографічну ситуацію країн-сусідів.

«За 30 років незалежності населення сусідньої України скоротилося на 20%. Мінус 10 млн осіб. Литви — на 25% осіб, майже мінус мільйон, Латвії — на 30%, мінус 800 тисяч. У нас населення теж скоротилося, але всього лише на 8%», — сказав Лукашенко .

Згадав у своїй промові Лукашенко і про війну на Донбасі, зазначивши, що Білорусь осталсь «останнім спокійним ланкою в центрі Євразії».

«Палаючі вогнища нестабільності ми знову спостерігаємо в Північній Африці, на Близькому Сході. Нагнітаються пристрасті щодо Ірану, Венесуели, Сирії, інших країн, дозволяють собі незалежну, самостійницьку політику. Та й на пострадянському просторі десятиліттями не можемо дозволити масу давніх конфліктів: Придністров’ї, кавказький клубок протиріч, вірмено-азербайджанський конфлікт. Більше того, отримали ще й Україну», — сказав Лукашенко.

Нагадаємо, у Білорусі почалося дострокове голосування на виборах президента, яке триватиме з 4 по 8 серпня.

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко звинуватив Росію в спробі приховати відправку в Білорусь 200 бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнера».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...