Захоплення заручника в центрі Києва: з’явилося відео затримання терориста

Захоплення заручника в центрі Києва: з’явилося відео затримання терориста
Автор Марія Петренко в Новини

В мережі опублікували відео затримання громадянина Узбекистану Сухроба Карімова, який 3 серпня, захопив бізнес-центр в Києві.

На кадрах видно, що на момент затримання Карімов перебував у тісному приміщенні банку разом з захопленої співробітницею. Біля терориста також сиділа журналістка, якій він як раз розповідав про себе.

Loading...

Один із силовиків (у цивільному), скориставшись моментом, коли Карімов поринув у свою розповідь, кидається до нього. Потім чути крики: «Не стріляти!» (команда силовикам, які перебували на вулиці). Через пару секунд метушні зловмисника виводять з будівлі.

Довідка:

3 серпня чоловік захопив у заручники співробітницю банку. На місце надзвичайної події прибули Національна гвардія та «швидка допомога». Сам терорист вимагав присутності одного з телеканалів для онлайн відеозвернення зі своїми вимогами.

Радник глави МВС Антон Геращенко заявлял: «За попередньою інформацією особою загрозливим терористичним актом є громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 р. Судячи з його соціальним мережам – це психічно неврівноважена людина».

До захоплення Карімов на своїй сторінці в Facebook призывал «вбити усіх».

Після звільнення заручника правоохоронці повідомили, що Сухроб Карімов з 1998 року перебував на обліку в психоневрологічному обліку з діагнозом «Олігофренія». Це діагноз було поставлено, коли йому було лише 10 років. В Україні він вів спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності не притягувався.

Чоловікові вже сообщили про підозру в скоєнні терористичного акту — загроза вибуху, який створює небезпеку для життя людей (ч. 1 ст. 258 КК України).

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...