Дві області можуть перевести в «зелену карантинну зону»: подробиці

Дві області можуть перевести в «зелену карантинну зону»: подробиці
Автор Марія Петренко в Новини

Два регіону України можуть перейти в «зелену зону» в найближчу п’ятницю.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, 4-й день поспіль відповідають стандартам відомства по захворюваності COVID-19 Вінницька і Тернопільська області. У зв’язку з цим вони можуть бути переведені в «зелену зону».

Loading...

Одночасно з цим Рівненська та Харківська області (одна 9 днів поспіль, друга — 6) перевищують показники за рівнем захворюваності.

Степанов також додав, що на засіданні комісії ТЕБ та НС в п’ятницю будуть вирішувати, в яких регіонах карантин послаблять, а де — посилять.

Як повідомлялося раніше, деякі регіони, які потрапили в «червону зону» і в якій повинні діяти додаткові обмеження, відмовилися підкорятися рішенням регіональних комісій ТЕБ та НС. Посилювати карантин офіційно відмовилися Луцьк і Тернопіль.

В Тернополі, станом на 4 серпня, автовокзали і автостанції області працювали у звичайному режимі, так як в «червону» зону потрапив лише Тернопіль. Функціонувала і Тернопільська приміська автостанція №2. У самому Тернополі водії виїхали на маршрути. А в Луцьку 4 серпня весь громадський транспорт працював у штатному режимі.

Мешканці Тернополя, почали бунт в поїзді, висловлюючи незгоду з обмеженнями через попадання регіон в «червону зону» карантину. Пасажири поїзда «силою» змусили зупинити потяг у Тернополі, попри заборону.

В результаті пасажирським поїздам Укрзалізниці разрешили зупинятися в червоній зоні для висадки пасажирів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...