У столиці Іспанії з’явилася площа Лесі Українки

У столиці Іспанії з’явилася площа Лесі Українки
Автор Марія Петренко в Новини

У столиці Іспанії Мадриді з’явилась площа імені Лесі Українки. Саме на цій площі знаходиться посольство України.

Про це повідомляє прес-служба посольства, передає Zavtra.

Loading...

«На честь великої дочки українського народу та її внеску в розвиток світової культури мерія міста Мадрида присвоїла ім’я Лесі Українки площі в столиці Іспанії, на якій розташоване посольство України, а також підтримала пропозицію дипломатичної установи України щодо встановлення на цій площі пам’ятника поетесі», — сказано в повідомленні.

Раніше іспанський письменник Хосе Андрес Альваро Окарис випустив книгу «Леся Українка — душа України» — до 150-річного ювілею поетеси, куди увійшов збірка її творів на іспанській мові.

Це одна з його книг серії про видатних людей Іспанії та світу. У минулому році Окарис видав книгу про Тараса Шевченка, у яку також додані переклади творів.

«За особистий внесок Хосе Андреса Альваро Окариса у справу поширення творів класичної української літературної спадщини та інформації про видатних українських художників в іспанському суспільстві, а також сприяння розвитку культурного співробітництва між Україною та Іспанією Анатолій Щерба нагородив іспанського письменника Почесною Грамотою Посольства України в Іспанії», — повідомили в посольстві.

Як ми вже розповідали раніше, у Києві перейменували вулицю Російську — вона отримала нову назву в честь загиблого на Донбасі бійця — Юрія Литвинського.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...