Зеленський скасував книгу обліку доходів для ФОПів: усі подробиці

Зеленський скасував книгу обліку доходів для ФОПів: усі подробиці
Автор Марія Петренко в Новини

Українським фізичним особам-підприємцям скасували обов’язкове ведення книги обліку доходів.

Відповідний закон 5 серпня підписав президент України Володимир Зеленський, повідомляє прес-служба глави держави, передає Zavtra.

Loading...

Так, закон № 786-ІХ «ПРО внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету і спрощення роботи фізичних осіб-підприємців» Верховна Рада прийняла ще 14 липня.

Новий закон передбачає спрощення ведення обліку для фізичних осіб-підприємців, доступу до електронного кабінету платника податків і розширення його функціоналу.

Скасовується обов’язкова книга обліку доходів для ФОП. Фізособам-підприємцям I-III груп на спрощеній системі оподаткування можна буде вести облік в будь-якій зручній формі — паперовій або електронній — з зазначенням суми доходу за місяць.

ФОП на загальній системі зможуть вести облік також у паперовому або електронному вигляді, але за типовою формою, яку затвердив Мінфін.

Також скасовується договір про визнання електронних документів для реєстрації в електронному кабінеті платника податків і передбачає, що в електронному кабінеті відображаються податкові повідомлення.

Раніше ми вже повідомляли, що Нафтогаз України встановив нову ціну на природний газ для побутових клієнтів.

А згідно з проектом постанови «Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021 — 2023 роки», курс долара протягом 2021 року в середньому становитиме 29,1 гривень за долар.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...