Зеленського попросили починати навчальний день зі спалювання шин: цікава петиція

Зеленського попросили починати навчальний день зі спалювання шин: цікава петиція
Автор Марія Петренко в Новини

До президента України Володимиру Зеленському звернулися з проханням починати навчальний день у школах і дитячих садках з спалювання шин.

Таку пропозицію було озвучено Віталієм Бураковим, який створив петицію на сайті Офісу президента України, передає Zavtra.

Loading...

Автор петиції заявив, що спалювати шини необхідно з метою виховання громадян України, як символ боротьби за європейські цінності.

«Київською міською радою було рекомендовано починати кожен навчальний день гімном України. Вважаю це хорошим стартом для підвищення патріотизму серед молоді, але якщо держава хоче виховати громадян, які цінують європейські цінності, що розділяють і надихаються ідеями площі, необхідно на законодавчому рівні затвердити, що кожен навчальний день повинен починатися зі спалювання автомобільної шини (зимові або літні неважливо) як символу боротьби за європейські цінності. В іншому випадку ми, як держава, можемо виховати покоління, для якого каструля це тільки посуд, а не шолом гордого українського патріота, який захищав європейські цінності в ході революції гідності. Слава Україні, Героям слава», — йдеться в тексті петиції.

На даний момент петиція зібрала 40 з 25 тисяч голосів, необхідних для розгляду її президентом України.

Зеленського попросили починати навчальний день зі спалювання шин: цікава петиція

Раніше президент України Володимир Зеленський відповів на петицію, в якій вимагали заборонити в Україні 5G.

За словами глави держави, нині відсутні будь-які докази, що підтверджують сприяння 5G у поширенні COVID-19 або будь-якої іншої хвороби або інфекції.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...