Зеленський посмертно нагородив воїнів ВСУ, убитих бойовиками на Донбасі

Зеленський посмертно нагородив воїнів ВСУ, убитих бойовиками на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини

Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня воїнів ВСУ, які загинули в результаті обстрілу бойовиками в кінці липня.

Також були нагороджені двоє військовослужбовців, які загинули захищаючи Донбас навесні 2020 року.

Loading...

Про це повідомляється на сайті глави держави. Зеленський підписав відповідний указ №304/2020 «Про відзначення державними нагородами України».

Згідно з документом, за особисту мужність і самовіддані дії, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, посмертно нагороджені старший солдат Ігор Вівчаренко, сержант Ярослав Журавель, сержант Микола Илин, сержант Олексій Золин і лейтенант Дмитро Красногрудь.

«Імена Героїв, які віддали життя за територіальну цілісність і незалежність України, назавжди залишаться в пам’яті поколінь українців. Їх подвиг, непереборну силу і любов до Батьківщини неможливо виміряти ніякими нагородами. Спасибі кожному військовому, який захищає Україну і кордони нашої держави», – підкреслив Зеленський.

Зеленський посмертно нагородив воїнів ВСУ, убитих бойовиками на Донбасі

Раніше ми вже розповідали, що військовослужбовці ЗСУ на Донбасі не сприймають рішення про чергове перемир’я на окупованій території.

У той же час, влади розробляють економічну стратегію для Донбасу — основну увагу приділяють розвитку частин Донецької і Луганської областей, їх «особливого статусу».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...