Зеленський закликав Лукашенка видати Україні членів ПВК «Вагнера»

Зеленський закликав Лукашенка видати Україні членів ПВК «Вагнера»
Автор Марія Петренко в Новини

Президент України Володимир Зеленський попросив главу Білорусі Олександра Лукашенка видати затриманих членів ПВК «Вагнера».

Про це повідомляє прес-служба ОПУ, передає Zavtra.

Loading...

Так, в рамках телефонної розмови президенти обговорили важливість подальшого ефективного взаємодії в контексті передачі Україні осіб, підозрюваних у терористичній діяльності.

«Провів телефонну розмову з президентом Лукашенком. Сподіваюся, що підозрювані в терористичній діяльності на території України будуть передані для притягнення до кримінальної відповідальності згідно з чинним міжнародно-правовим документам», – зазначено в повідомленні.

Зеленський також Лукашенко розповів, що затримані бойовики брали участь у бойових діях на Донбасі, і українська прокуратура веде розслідування за даними фактами.

«Олександр Лукашенко в свою чергу зазначив, що правоохоронні органи будуть співпрацювати з цього питання в рамках підписаних з Росією та Україною міжнародних угод», – зазначено в інформації.

Як ми вже повідомляли раніше, Білорусь після затримання 32 бойовиків російської приватної військової компанії «Вагнер» суттєво посилила свої кордони.

Тим часом, у Білорусі заявили, що не отримували від України офіційних клопотань щодо щодо затриманих росіян з ПВК «Вагнера».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...