Дівчина спробувала підпалити себе у Львові: що відомо про Олену Живко

Дівчина спробувала підпалити себе у Львові: що відомо про Олену Живко
Автор Марія Петренко в Новини

Очільниця всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко облила себе бензином і спробувала підпалити себе у Львові.

Як собщается на сторінці Живко в соцмережах, таким чином вона хотіла привернути увагу до «беззаконню та тиску» на її рідних з боку поліції.

Loading...

«8 ранку по вулиці Городоцькій, 124 планую облити себе бензином, може тоді Арсен Аваков (міністр внутрішніх справ — «Апостроф») побачить беззаконня, яке твориться в місті головою обласного управління поліції Василем Виконским», — написала Олена.

На місці чергували поліцейські, служба ДСНС, карета швидкої медичної допомоги.

Коли Живко облила себе бензином, поліція зреагувала швидко, поліцейські скрутили їй руки, вибили з рук запальничку і не дали можливості влаштувати акт самоспалення.

Як розповідає сама Живко, на її брата сфальсифікували кримінальну справу. Брат відвозив тяжкохворого батька у Київ на термінову операцію на серці, однак по дорозі машину зупинили і затримали брата.

Зараз Живко хоче дізнатися, де знаходиться її брат і чому його затримали.

Активістка також стверджує, що це вже не перший раз виявляється тиск і залякування з боку поліції стосовно неї самої та її сім’ї. У батьків, говорить вона, постійно проводять обшуки з незрозумілих причин, нічого не знаходять, але для людей у віці — це стрес.

«Такого тиску не було навіть за часів Януковича. Беззаконня не пройде! Моя сім’я не повинна відповідати за мої вчинки», — зазначила Олена Живко.

Дівчина спробувала підпалити себе у Львові: що відомо про Олену Живко Дівчина спробувала підпалити себе у Львові: що відомо про Олену Живко

Як ми вже розповідали раніше, з’явилися важливі подробиці про дівчину, яка влаштувала самоспалення біля храму в Запоріжжі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...