Дві третини українців залишилися без відпустки в цьому році

Дві третини українців залишилися без відпустки в цьому році
Автор Марія Петренко в Новини

Дві третини українців залишилися без відпустки влітку 2020 року у зв’язку з пандемією коронавіруса і викликаним ним кризою.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 5 серпня.

Loading...

Так, у відпустці побували 16% українців, ще 18% — тільки планують відпочити. У той же час, 66% не планують і не були у відпустці.

Серед опитаних українців з тих, хто вже був у відпустці, або тільки планує поїхати відпочивати — 43% проведуть його у своєму населеному пункті, і стільки ж — в іншому регіоні України.
Всього 9% українців їздили або планують поїздку за кордон.

Серед тих, у чиїх планах було побувати у відпустці влітку поточного року, відносно більше молодих і більш заможних людей.

В рамках соціологічного дослідження було опитано 2 000 українців у віці від 18 років і старше. Опитувалися респонденти в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу.

Дві третини українців залишилися без відпустки в цьому році

Раніше ми розповідали про те, що міністерство охорони здоров’я України оприлюднили повний список країн «зеленої» і «червоної» зони. Україна знаходиться в «червоній» зоні.

А також, пограничники на кордоні з Молдовою (у пункті пропуску «Старокозаче») затримали громадянина України, який намагався ввезти символіку СРСР та Росії, а також велику суму грошей.

Джерело: Народна Правда
загрузка...