Колишній столичний мент Володимир Ткаченко зміг за хабар потрапити на роботу до ДФС

Екс-міліціонер Володимир Ткаченко тепер «кришуватиме» схеми в ДФС

Колишній столичний мент Володимир Ткаченко зміг за хабар потрапити на роботу до ДФС
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Колишній столичний міліціонер Володимир Ткаченко, який «кришував» у Києві наркопритони та незаконну роботу пунктів збору металобрухту, отримав високу посаду в Державній фіскальній службі. Про це йдеться в статті «Навіщо ДФС взяла на роботу екс-міліціонера Володимира Ткаченка».

«За останні роки він встиг попрацювати керівником Подільського, Святошинського і Дарницького районних управлінь поліції. Але тільки бандитів Ткаченко не ловив, він їх «кришував». Як повідомляють джерела, серед правоохоронців і в кримінальних колах, у Святошинському районі під його «протекцією» перебували наркопритони, місця збору металобрухту», – йдеться в статті.

Loading...

Також, за даними журналістів, Володимир Ткаченко має особливу пристрасть до повій – і постійно користується їхніми послугами.

«На Подолі, де раніше працював, у нього навіть є спеціальне приміщення, в яке він водить жриць любові. Кажуть, любить одразу кілька», – пишуть автори статті.

Як зазначається, за роки служби Володимир Ткаченко нажив дуже багато майна: крім квартири і цілого ряду нежилих приміщень в столиці, у нього у володінні знаходиться також близько 10 гектарів землі в Києві і в найближчих його околицях. Традиційно в таких випадках, велика частина майна, відповідно до декларації, записана на дружину Вікторію Ткаченко.

У Володимира Ткаченка немає ані кваліфікації, ані професійних даних, щоб працювати в ДФС. За даними журналістів, потрапити до фіскалів він зміг лише за великий хабар.

«І Державна фіскальна служба – це для нього чергова «годівниця», в яку він довго прагнув потрапити – збирав гроші на хабар, і ось, сталося! І тепер він буде намагатися в максимально стислі терміни не тільки «відбити вкладене», а й заробити зверху», – йдеться в статті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...