Кравчук заявив про готовність підписати новий Будапештський меморандум

Кравчук заявив про готовність підписати новий Будапештський меморандум
Автор Марія Петренко в Новини

Глава делегації ТКГ Леонід Кравчук заявив про готовність підписати новий Будапештський меморандум, у разі, якщо переговори з мінським формату зайдуть у глухий кут.

Про це перший президент України заявив під час ефіру на телеканалі Obozrevatel TV.

Loading...

«Я думаю, ми будемо оновлювати, а розширювати. Ми будемо думати про нову редакцію документа», – сказав він про будапештський форматі і Будапештському меморандумі.

На думку Кравчука, до документа повинна приєднатися Німеччина як одна з провідних країн Європи, Польща та інші країни.

Також глава делегації зазначив, що в оновленій версії Будапештського меморандуму має йтися не тільки про «заявах і бажання», а про чіткий механізм реалізації задекларованих у ньому принципів.

«Це питання не знімається з порядку денного, і ми будемо це ініціювати, якщо раптом все це зайде в глухий кут. Але я не вірю, що і далі буде цей глухий кут», – резюмував Кравчук.

Як ми вже розповідали раніше, перемир’я на Донбасі розпочалося 27 липня і з тих пір Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 251 порушення, в тому числі 45 вибухів.

А також, влади розробляють економічну стратегію для Донбасу — основну увагу приділяють розвитку частин Донецької і Луганської областей, їх «особливого статусу».

Джерело: Народна Правда
загрузка...