Куди можна полетіти з України у серпні: список країн

Куди можна полетіти з України у серпні: список країн
Автор Марія Петренко в Новини

Українці можуть поїхати в 38 країн, — про це в ході брифінгу повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Як повідомляє Zavtra, раніше були відкриті 39 країн. Закрили свої кордони для українських туристів з-за епідеміологічної ситуації в країні Сейшельські острови. Найбільш популярні серед українців такі напрямки: Угорщина, Туреччина, Росія, Польща, Німеччина, Румунія, Хорватія.

Loading...

Раніше виконавчий директор «Європи без бар’єрів» Ірина Сушко заявила, що поки в Україні буде спостерігатися тенденція до збільшення числа хворих COVID-19, нам не варто розраховувати на подорожі по Європі.

На жаль, в Україні продовжує зростати добова захворюваність COVID-19, 5 серпня був побитий черговий антирекорд — 1 тисяча 318 нових випадків.

Напередодні в Міністерстві охорони здоров’я України обнародовали повний список країн «зеленої» і «червоної» зони. Україна знаходиться в «червоній» зоні. В «зеленій» зоні знаходяться такі популярні туристичні напрямки, як: Турція, Єгипет, Чехія, Греція, Польща, Хорватія, Італія, Швейцарія, Австрія, Кіпр, Словенія, Словаччина, Угорщина, Грузія.

Але варто звернути увагу на те, що деколи для осіб, які приїхали з країн «червоної» зони (Україна), обов’язкова 14-денна обсервація або самоізоляція. Вийти з режиму самоізоляції можна, зробивши ПЛР-тест на COVID-19 і отримавши негативний результат.

Одночасно з цим потрібно стежити і за списком країн «червоної» та «зеленої» зон для України. Наприклад, Болгарія (в ЄС, але не в Шенгені) відкрила свої кордони українцям, не вимагає при в’їзді ні страховки, ні негативного тесту. Але при цьому для України вона знаходиться в «червоній» зоні, тому по поверненню в Україну потрібно піти на обов’язкову 14-денну обсервацію під контролем програми «Дій.Вдома», або отримати негативний результат ПЛР-тесту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...