Медведчук і Кузьмін вимагають розслідувати дії Порошенка і Турчинова, приховавших прийнятий Радою закон про амністію учасників “ЛДНР”

Медведчук і Кузьмін вимагають розслідувати дії Порошенка і Турчинова, приховавших прийнятий Радою закон про амністію учасників “ЛДНР”
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

У 2014 році спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов і Президент України Петро Порошенко приховали від громадськості закон про амністію учасників Л/ДНР, ухвалений Верховною Радою України на виконання Мінських угод. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ренат Кузьмін.

Loading...

Кузьмін опублікував два депутатських запити, підготовлених ним спільно з головою політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутатом Віктором Медведчуком,на ім’я голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та Генерального прокурора України Ірини Венедиктової про політичне шахрайство української влади. Кузьмін підкреслив, що депутатські запити були зроблені  у допомогу новому керівнику української делегації в Мінську Леоніду Кравчуку.

Медведчук і Кузьмін вимагають розслідувати дії Порошенка і Турчинова, приховавших прийнятий Радою закон про амністію учасників “ЛДНР” Медведчук і Кузьмін вимагають розслідувати дії Порошенка і Турчинова, приховавших прийнятий Радою закон про амністію учасників “ЛДНР” Медведчук і Кузьмін вимагають розслідувати дії Порошенка і Турчинова, приховавших прийнятий Радою закон про амністію учасників “ЛДНР”

«Як бачите, на виконання Мінських угод у 2014 році Рада прийняла закон про амністію учасників Л/ДНР, який повинен був покласти початок мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. Однак, прийнятий 16.09.14 року о 12 годині 18 хвилин закон не тільки не був підписаний спікером Турчиновим і президентом Порошенко — вся інформація про його підписання була видалена з сайту Верховної Ради», – зазначив Кузьмін.

Він також також звернувся до Леоніду Кравчуку:

«Шановний Леоніде Макаровичу! Якщо Ви дійсно хочете миру і справедливості на Донбасі, то Ви просто зобов’язані підняти це питання перед президентом Зеленським і домогтися не тільки підписання прийнятого Радою закону, але і покарання всіх, хто своїми діями порушив Мінські угоди, Конституцію і закони України. Впевнений, що учасникам Нормандського формату буде дуже корисно дізнатися про справжні цілі, які переслідувала українська влада, здійснюючи політичне шахрайство в питаннях виконання Мінських угод», – додав нардеп.

Він також звернув увагу Кравчука, що закон про амністію учасників Майдану спікер Ради Турчинов, «активний учасник цього самого Майдану, підписав негайно після голосування в Раді, хоч за законом про протидію корупції не мав права цього робити у зв’язку з очевидним конфліктом інтересів». На думку Кузьміна – це цинізм і лицемірство «деяких “героїв революції”, як вони самі себе називають».

«Сподіваюся, з Вашою допомогою, Леонід Макарович, і з допомогою спікера Разумкова генпрокурор Венедиктова розбереться, нарешті, в минулих подіях і відправить на лаву підсудних усіх причетних до політичного шахрайства колишніх керівників України», – резюмував Кузьмін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...