Самоспалення біля церкви в Запоріжжі: спливли скандальні подробиці

Самоспалення біля церкви в Запоріжжі: спливли скандальні подробиці
Автор Марія Петренко в Новини

З’явилися подробиці про дівчину, яка влаштувала самоспалення біля римо-католицького храму в Запоріжжі.

Як повідомляєт Укрінформ з посиланням на протоієрея Запорізької єпархії УПЦ МП Володимира Гуменюка, загибла раніше ходила в недільну школу при храмі УПЦ МП, але при цьому сповідувала власну філософію, зв’язану з вогнем.

Loading...

«Настя, будучи дитиною, ходила в недільну школу при тоді ще Свято-Покровському храмі, що на Малому ринку – зараз це храм святих Петра і Февронії. Вона була адекватна, нормальна, весела», – розповів Гуменюк.

На його думку, дівчина відвідувала недільну школу просто тому, що цього хотіли її батьки. Батько Насті служив паламарем у храмі при 5-ї міської лікарні.

«Тиснути на дітей не потрібно… У неї була своя філософія, пов’язана з вогнем. Філософія ця не православна, не католицька. Я читав її пости в соціальних мережах, було багато фотографій з вогнем, було багато протестів усередині. Цілком можу повірити в те, що вона вчинила самогубство», – сказав священнослужитель.

Напередодні трагедії в соцмережах дівчина залишила пост, в якому скаржилася на життя, і називала себе недооціненою.

Як ми вже розповідали раніше, очільниця всеукраїнської громадської організації «Об’єднання добровольців» Олена Живко облила себе бензином і спробувала підпалити себе у Львові.

Джерело: Народна Правда
загрузка...