Вчені назвали смертельний симптом коронавіруса

Вчені назвали смертельний симптом коронавіруса
Автор Марія Петренко в Новини

Симптоми коронавируса — це підвищення температури, сухий кашель і стомлюваність (це найпоширеніші симптоми). Напередодні американські вчені з’ясували, різкі скачки температури, як вниз, так і вгору можуть свідчити про фатальний кінець.

Про це пише BMC з посиланням на дослідження, яке провели вчені Центру серцево-судинних досліджень Медичної школи Икана на горі Синай.

Loading...

Вчені вважають, що температура тіла 35,5°C і нижче при первинному зверненні за медичною допомогою при коронавирусе може служити фактором важкого перебігу захворювання. Такі пацієнти помирають у 44% випадків.

Більш того, температура тіла вище 40°C під час розвитку хвороби також свідчить про фатальне розвитку процесу — рівень смертності в таких випадках становить 42%.

«Таким чином низька температура тіла при першому зверненні до лікаря може служити маркером несприятливого прогнозу. Разом з тим максимальна температура тіла також значним чином пов’язана з рівнем смертності. На кожні 0,5 °C збільшення температури доводиться значущий приріст смертності, причому у пацієнтів з максимальною температурою більше 40,0 °C рівень смертності досягав 42%», – з’ясували вчені.

Раніше ізраїльський імунолог професор Яків Беркун заявилвакцина від коронавіруса повинна пройти третій етап випробувань, в якому повинні взяти участь тисячі людей, в іншому випадку будь-яка невдача і призведуть до зростання антипрививочного руху.

В Україні продовжує рости добова захворюваність COVID-19, 5 серпня був побитий черговий антирекорд — 1 тисяча 318 нових випадків.

Оповіщення про COVID-19 від Google

Вчені назвали смертельний симптом коронавіруса Вчені назвали смертельний симптом коронавіруса

Джерело: Народна Правда
загрузка...