Вибух у Бейруті міг повторитися в Миколаєві: що про це відомо

Вибух у Бейруті міг повторитися в Миколаєві: що про це відомо
Автор Марія Петренко в Новини

У порту Миколаєва вже два роки може зберігатися 3,2 тонн простроченої аміачної селітри, аналогічної тій, що стала причиною вибуху в Бейруті.

Про це пише у своєму Telegram-каналі колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Loading...

За його даними, 18 вересня 2018 року судно «Тузла» з 3,2 тоннами «простроченої» селітри зайшло в Миколаївський морський порт на 12 причал, вантаж був заарештований.

«А мені от цікаво — селітра досі там? А може незрозумілий Арахамія вже зі вчорашнього дня перевіряє цей український порт? 3 тисячі 200 тонн — це більше ніж 2,750 тонн нітрату амонію, який вибухнув в Бейруті!» — написав Матіос.

З відкритих джерел відомо, що вантажне судно «Тузла» ходить під прапором о. Кука. У судовому реєстрі можна знайти інформацію «вантаж аміачної селітри (нітрат амонію за кодом УКТЗЕД 3102309000) в кількості 3235,5 тонн виробництва АТ «КазАзот» (Республіка Казахстан), який 18 вересня 2018 року був переміщений на територію України в зоні діяльності Миколаївської митниці ГФС в адресу ТОВ «Алет Трейдинг» і який зберігається на території 12 причалу Миколаївського морського торговельного порту».

Вибух у Бейруті міг повторитися в Миколаєві: що про це відомо Вибух у Бейруті міг повторитися в Миколаєві: що про це відомо

Як ми вже повідомляли, 4 серпня в районі порту Бейрута пролунали кілька потужних взрывов. Вже відомо про 113 загиблих, понад 4 000 отримали поранення.

Вибухова хвиля зруйнувала порт і пошкодила будинки, розташовані в радіусі 2 км. Бейрут зараз оголошений зоною лиха, у столиці Лівану на 2 тижні ввели режим надзвичайного стану.

в Бейруті після вибуху в порту затонув круїзний лайнер Orient Queen.

Джерело: Народна Правда
загрузка...