Росія може використовувати ядерну зброю: названо умова

Росія може використовувати ядерну зброю: названо умова
Автор Марія Петренко в Новини

Россия завдасть ядерного удару, якщо на її території буде проведена будь-ракетна атака.

Про це пише Генштаб збройних сил РФ у статті для газети Міноборони РФ Червона зірка.

Loading...

Російські військові заявляють, що у разі атаки не буде можливості визначити тип ракети і тому «будь-яка атакуюча ракета буде позиціонуватися як ракета з ядерним оснащенням».

Інформацію про старт ракети автоматично повідомлять в Кремль, «який залежно від складної обстановки визначить масштаб відповіді ядерних сил».

У статті також говориться, що Росія «позначила червоні лінії, переступати які ми не радимо нікому»: «Якщо ж потенційний противник зважиться на це, то відповідь без сумніву буде нищівним».

Як повідомлялося раніше, Росія в черговий раз переправила на окупований Донбас військову техніку і навчених бійців. Наприкінці липня на Донбас прибув 97-й за рахунком «гуманітарний конвой» з РФ. На окуповані території привезли озброєння, військову техніку, боєприпаси, пально-мастильні матеріали через неконтрольовані Україною ділянки кордону.

Напередодні в Росії отреагировали на створення так званого «Люблінського трикутника» Польщею, Литвою та Україною. Російський сенатор Олексій Пушков впевнений, що Варшава прагне вийти до Чорного моря.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...