Степанов заявив, що Харків випадково потрапив в «червону зону»

Степанов заявив, що Харків випадково потрапив в «червону зону»
Автор Марія Петренко в Новини

Харків помилково потрапив в «червону зону» карантинних обмежень.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ході брифінгу за підсумками засідання

Loading...

Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Так, за словами Степанова, актуальна епідеміологічна ситуація в місті Луцьк дозволяє йому перейти з «червоної» в «оранжеву зону». У свою чергу Тернопіль з «червоної зони» потрапив в «жовту». Ці зміни набудуть чинності починаючи з суботи, 8 серпня.

Також міністр згадав сьогоднішній інцидент, який сьогодні стався з Харковом, коли його віднесли до «червоній зоні» карантину на карті Центру громадського здоров’я (ЦОЗ).

«Сьогодні сталася така технічна помилка, коли деякі інформаційні ресурси поширили інформацію, яку вони побачили на сайті Центру громадського здоров’я. Там була суто технічна помилка одного з працівників, який робить ті чи інші моделювання», — сказав чиновник.

Також Степанов хоче запропонує змінити критерії визначення епідеміологічної ситуації по регіонах.

зокрема, Моз пропонує враховувати кількість нових хворих за останні сім днів та збільшити показник необхідних тестів на COVID-19 з 24 до 32 на 100 000 населення.

Як ми розповідали раніше, в Україні продовжує різко погіршується епідеміологічна ситуація з COVID-19. За минулу добу відразу в 6 регіонах був сильно перевищено показник у 100 хворих.

Одним з цих регіонів став Київ. У зв’язку з цим мер столиці Віталій Кличко заявив, що якщо ситуацію не вдасться взяти під контроль, чиновники повернуть строгий карантин.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...