Світ атакує катастрофа, гірше коронавіруса: Білл Гейтс зробив попередження

Світ атакує катастрофа, гірше коронавіруса: Білл Гейтс зробив попередження
Автор Желізняк Олександр в Новини

Білл Гейтс прогнозує людству більш страшну проблему, ніж COVID-19. Американський мільярдер і засновник Microsoft говорить, що вже в найближчі десятиліття Земля зіткнеться з катастрофічними бідами, викликаними зміною клімату.

Блог GatesNotes цитує Страна.

«Як би ні була жахлива пандемія, зміни клімату можуть бути ще гірше… Якщо ви хочете зрозуміти, якої шкоди завдасть зміна клімату, подивіться на COVID-19 і розподіліть страждання на набагато більш тривалий період часу. Загибель людей і економічні труднощі, викликані цією пандемією, — це те, що буде відбуватися регулярно, якщо ми не усунемо викиди вуглецю у світі», — вважає Гейтс.

Засновник Microsoft порівнює наслідки екологічної кризи з пандемією COVID-19. Летальність від інфекції склала в середньому 14 осіб на 100 000 населення. За оцінкою підприємця, у найближчі 40 років смертність від підвищення температури на Землі і буде такою ж, а до 2 100 році цей показник в 5 разів більше.

Біл Гейтс каже, щоб уникнути таких наслідків, потрібно направити на боротьбу зі зміною клімату сили науки в самих різних галузях і бідні країни не повинні бути винятком.

Мільярдер зазначив, що у людства немає часу і потрібно діяти вже сьогодні: «будуть Потрібні десятиліття, щоб створити і впровадити всі необхідні розробки в області чистої енергії».

Раніше Білл Гейтс ответил прихильникам теорії про його причетність до пандемії COVID-19.

Біл Гейтс назвал тести на COVID-19 «безглуздою тратою часу і коштів», адже результатів доводиться чекати дуже довго.

Джерело: Народна Правда