У Росії дівчина «продала душу дияволу» за 93 тисячі

У Росії дівчина «продала душу дияволу» за 93 тисячі
Автор Марія Петренко в Новини

У Росії 16-річна дівчина «продала» душу дияволу за 93 тисячі рублів. Дияволом виявився 18-річний житель Владивостока.

Називаючи себе провідником між людиною і дияволом, він пообіцяв їй забезпечити виконання бажань, пише РІА Новости.

Loading...

Про історію стало відомо, коли в поліцію звернулася мешканка Владивостока, яка розповіла, що шахрай обдурив її дочка.

Виявилося, що 16-річна дівчина зустріла «провідника до диявола», підлітки були знайомі по школі. Хлопець розповів, що захоплюється магією і вміє ворожити на картах, читати думки, наводити псування.

Він запропонував з його допомогою «продати душу дияволу», так як він є провідником між людиною і дияволом, але за інформацію про те, як це зробити, треба було заплатити 6 тисяч рублів — 1000 рублів за роботу і 5 тисяч рублів на матеріал для обряду, який він проведе без її присутності.

Юнак також пообіцяв виконати три бажання. Окремо він заявив, що тим, хто перейшов на сторону диявола, не можна носити золоті прикраси. Школярка віддала цінності в ломбард, а гроші перевела йому.

Потім хлопець заявив, що пов’язаний з криміналом, тому дівчині треба видаляти листування. Пізніше він умовив її віддати йому телефон і ноутбук — заявив, що це потрібно зробити, щоб їх не помістили в психіатричну лікарню.

У результаті загальний збиток, заподіяний потерпілій, склав 93 тисячі рублів. «Провідника до диявола» поліція вже затримала.

Як повідомлялося раніше, хлопчик, який потонув в парку розваг Sky Family Park в Києві, насправді жив. Його реанімував рятувальник парку розваг.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...