Українцям збільшать мінімальну зарплату: з’явився текст закону

Українцям збільшать мінімальну зарплату: з’явився текст закону
Автор Марія Петренко в Новини

У Верховній Раді з’явився текст законопроекту про підвищення мінімальної зарплати в Україні. Його автором виступив президент України Володимир Зеленський.

Про це свідчать дані на сайті ВР. У разі прийняття законопроекту, мінімальна зарплата зросте до п’яти тисяч гривень.

Loading...

В той же час з метою збереження співвідношення між розміром посадового окладу працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та мінімальною зарплатою збільшуються видатки на підвищення розміру посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС.

Його розмір складе 2225 гривень (підвищення складе 5,86%).

Додаткові витрати на оплату праці у зв’язку із підвищенням розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС хочуть забезпечити завдяки економії видатків за бюджетною програмою «Обслуговування державного боргу».

Також пропонується збільшити планові податкові надходження на 541,3 млн грн, у тому числі з податку та збору на доходи фізичних осіб — на 461,3 млн грн та податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування — на 80 млн гривень.

Українцям збільшать мінімальну зарплату: з’явився текст закону Українцям збільшать мінімальну зарплату: з’явився текст закону

Як ми розповідали раніше, Володимир Зеленський подав на розгляд Верховної Ради законопроект, який передбачає підвищення мінімальної зарплати до п’яти тисяч гривень з 1 вересня.

А ще, мінімальна зарплата в Україні може зрости до 7 тисяч гривень.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...