Вибори президента Білорусі: стало відомо про масові порушення

Вибори президента Білорусі: стало відомо про масові порушення
Автор Марія Петренко в Новини

У Білорусі на вибори президента, влада країни заявили про рекордну явку на голосуванні на виборах.

Про це повідомляє ресурс Tut.by.

Loading...

Так, в ЦВК Білорусі заявили, що за три дні дострокового голосування явка склала 22,47%. Найбільше проголосували в Гомельській області, асамая низька явка — в Мінську.

На минулих виборах президента Білорусі явка становила 18,67%, в 2010 році за три дні достроково проголосувало 11,7%, у 2006 — 9,1%.

Основний день голосування призначено на 9 серпня.

Тим часом, в Telegram-каналі VIRUS Belarus Live, влади Бларуси завищують показники явки на вибори. За підрахунками ініціативи «Чесні люди», це число помножено на два рази.

«На достроковому голосуванні 5 серпня по 645 виборчих дільниць по всій Білорусі спостерігачі нарахували 33 283 людини, однак за документами комісії у той день прийшов проголосувати 66 937 виборців», — йдеться в повідомленні.

Вибори президента Білорусі: стало відомо про масові порушення

Раніше, Світлана Тихановская — кандидат в президенти від опозиції і головна суперниця Олександра Лукашенка на виборах президента в Білорусі — заявила про погрози.

Тим часом, президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив до Мінська генеральних прокурорів України і Росії у справі затриманих бойовиків ПВК «Вагнер».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...