Як сім’я колишнього регіонала Михайла Мироненко будує свій бізнес на державних підприємствах

Як сім’я колишнього регіонала Михайла Мироненко будує свій бізнес на державних підприємствах
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників/Публікації

В редакцію Антикор звернувся Юрій, який забажав не розголошувати своє прізвище, та поки не називати назву державного підприємства, яке стало в центрі корупційного скандалу і схеми по збагаченню чиновників при посадах.Досвідчений і заслужений виробник будівельних матеріалів Юрій вже 15 років сумлінно займається своєю справою – виробляє якісні будівельні матеріали та протягом останніх 5-ти років працював з даним держпідприємством – постачав будівельні матеріали. Звісно що напрацьовані ділові стосунки кожен постачальник хоче підтримувати та продовжувати, тому Юрій, як ділова людина, звернувся до нового керівництва відділу закупок даного підприємства на ім’я І. і запропонував подальшу співпрацю. Керівник відділу закупок в культурній формі розповів, що на підприємстві почали працювати спеціальні особливі умови для постачальників і що треба піти особисто до керівника підприємства й отримати індивідуальні умови.

Ну начебто нічого такого, подумав собі Юрій і пішов за особливими умовами.

Почекавши 40 хвилин в приймальні, зайшовши в кабінет, побачив невеличкого чоловічка років 60-ти, який мило посміхаючись розповів що прийшла нова команда, зараз все буде по новому, не буде заборгованостей по оплатах постачальників, але щоб це щастя вам перепало треба особисто звернутись до керівника стратегічного відділу на ім’я Олена. Як потім з’ясувалось, це була його донька Олена Мироненко.

Олена також виказала готовність до співпраці і…послала на співбесіду з Борисом Ісаєвим, як потім з’ясувалось очільника схеми по відкату грошей.

Охочих співпрацювати з підприємством чи з Борисом – чимало, щоб потрапити на прийом треба вистояти чергу у дві години. Борис, до якого черга як в Мавзолей, виявився досить наглою хамовитою особою. Не церемонячись в зневажливій формі прямо в вічі заявив, що він практично керівник (такий собі сірий кардинал) даної компанії і якщо хочеться працювати з підприємством (зі мною – дослівно) то треба «притягнути мені 30 % кєшу з перерахованої тобі суми та 10% перерахувати на компанію яку я тобі вкажу».

Така заявка шокувала навіть бувалого Юрія, який вдвічі старше цього великого начальника. Але Борис не відступав і на останок послав досвідченого забудовника як то кажуть на три літери, отак безцеремонно.

Промоніторив Інтернет з’ясувалось, що цей великий начальник Борис Ісаєв звичайний шахрай, який за свої 40 років перепрацював на близько 40 підприємств. Мабуть, ригів не навчив Майдан.

Ця справа не завершена і Юрій все-таки спробує відстояти свої інтереси. Зараз він готує звернення до Президента Зеленського, прем’єр-міністра Шмигаля, щоб звернув увагу кого вони призначають на державні підприємства.

Автор: Михайло Самусенко

Джерело: Народна Правда