Трамп візьме участь у конференції для допомоги Лівану

Трамп візьме участь у конференції для допомоги Лівану
Автор Марія Петренко в Новини

Президент США Дональд Трамп 9 серпня візьме участь у конференції з лідерами Франції та інших країн, які організовують допомогу Лівану після руйнівного вибуху в Бейруті.

Як повідомляє портал Завтра, Трамп оголосив про свої плани в твіттері 7 серпня, вказавши, що «всі хочуть допомогти».

Loading...

Трамп також заявив, що спілкувався з президентом Лівану Мішелем Ауном і сказав йому, що три великі літаки з вантажем медичних товарів, їжі і води, направляються в Ліван разом з лікарями, медсестрами та іншими співробітниками для екстреного реагування.

Трамп також поспілкувався з президентом Франції Емманюель Макроном, який організовує конференцію. Макрон відвідав Бейрут 6 серпня і запевнив рядових ліванців, що допомога не піде в «корумповані руки».

США співпрацюють з ліванськими чиновниками з метою виявлення потреб у галузі охорони здоров’я та гуманітарних питань, сказав Трамп.

Зазначимо, що Американське агентство з міжнародного розвитку заявило, що надасть більше 15 000 000 доларів допомоги, включаючи продовольчою допомогою для 50 000 чоловік протягом трьох місяців. Агентство також попросила американських військових перевезти достатню кількість медичних препаратів та лікарських засобів для підтримки в 60 000 чоловік протягом трьох місяців.

Раніше ми повідомляли, що на думку Трампа, РФ не зацікавлена в його переобрання.

Також, Трамп заявив про намір заборонити TikTok в США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...