У Хабаровську знову вимагають «відставки Путіна»

У Хабаровську знову вимагають «відставки Путіна»
Автор Марія Петренко в Новини

Чергова багатотисячна акція протесту відбулася в російському місті Хабаровськ 8 серпня.

Про цієї інформації повідомляє портал Завтра.

Loading...

Традиційними гаслами ходи і мітингу необхідність повернути до Хабаровського краю затриманого правоохоронними органами популярного екс-губернатор Сергія Фургала. Разом з ними звучать заклики, які виходять за межі регіону, такі, як «Путіна у відставку!», «Путін — ворог народу!», «Нам потрібна підтримка всієї країни» та інші подібні.

У Хабаровську знову вимагають «відставки Путіна»

Зазначимо, що акції протесту в Хабаровську тривають з 11 липня. Щосуботи збираються тисячі або навіть десятки тисяч людей, менш численні демонстрації, в яких беруть участь сотні людей, відбуваються щовечора.

За версією адміністрації Хабаровського краю, на площі перед будівлею регіонального уряду зібралися 2800 осіб. Під час ходи в Хабаровську протестувальники знову перекрили проїжджу частину. Автомобілісти підтримували їх і сигналили зі своїх машин.

Акції протесту пройшли також в Комсомольську-на-Амурі, Владивостоці та інших містах Росії.

Нагадаємо, що протести в Хабаровську почалися після арешту губернатора краю Сергія Фургала 9 липня за звинуваченням в організації вбивств 15 років тому. Він відкидає всі звинувачення.

Зазначимо, що протести відбуваються щодня вже майже місяць. Акції на його захист придбали характер виступів проти федерального центру і Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...