Лукашенко заявив про лист від Путіна

Лукашенко заявив про лист від Путіна
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що отримав від президента Росії Володимира Путіна лист з інформацією про російських громадян, затриманих у Білорусі незадовго до президентських виборів у цій країні.

Як повідомляє портал Завтра, Лукашенко вранці 9 серпня проголосував на виборах в Мінську і після цього поспілкувався з журналістами.

Loading...

За його словами, в ході нещодавньої телефонної розмови з Путіним він дорікнув президента Росії в тому, що Москва перейшла з Білоруссю «з братніх на партнерські відносини». Путін у відповідь, за словами Лукашенка, запевнив, що відносини будуть братськими.

Лукашенко додав, що після цієї розмови отримав від президента Росії лист «на п’яти сторінках», з викладенням усіх фактів» про затриманих у Білорусі 33 громадян Росії. За словами білоруського президента, Слідчий комітет розглядає ці факти.

«Якщо хтось чекає, що у нас зовсім зіпсувалися відносини з Росією – помиляєтеся» , – сказав Лукашенко.

Зазначимо, що Громадян Росії затримали під Мінськом в кінці липня і згодом відправили під арешт, їм інкримінують підготовку до заворушень під час виборів у Білорусі.

Сам Лукашенко неодноразово коментував їх затримання, стверджуючи, що росіян направили в Білорусь цілеспрямовано, з метою втручання у вибори, і називаючи «брехнею» версію російських офіційних осіб про те, що вони прямували транзитом через Мінськ в Туреччину та інші країни.

Нагадаємо, що білоруські правоохоронні органи назвали затриманих росіян бойовиками так званої «ПВК Вагнера». Серед них знайшлися люди, які раніше воювали на Донбасі проти української армії.

Раніше ми повідомляли, що сьогодні проходять вибори президента в Білорусі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...