Шмигаль розповів про роботу шкіл в умовах пандемії

Шмигаль розповів про роботу шкіл в умовах пандемії
Автор Марія Петренко в Новини

Глава уряду стверджує, що з 1 вересня діти підуть до школи і тільки в регіонах червоної зони можливий карантин.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що 1 вересня діти підуть до школи, незважаючи на пандемію коронавіруса. Як передає портал Завтра, про це повідомляє Радіо Свобода.

Loading...

За словами Шмигаля, уряд вже провів всі необхідні заходи та наради, на яких були визначені особливості навчального процесу в школах.

«Навчальний рік почнеться в Україні 1 вересня. Нормальний навчальний рік. Це важливо. Тому що люди переживають. Є якісь спекуляції і маніпуляції, що всі будуть навчатися вдома, що соціалізація дітей не відбудеться. Є безліч прохань: пустіть хоч у перший клас хоч на один день дітей, щоб діти побачили, що це таке. Немає. У нас навчальний рік починається 1 вересня. Ми вже провели всі необхідні заходи, наради. Ми запустили процеси в областях. Голови ОДА контролюють» , — повідомив прем’єр-міністр України.

«В тих регіонах, де є «червоні» обмеження, звичайно, буде введений карантин такий же, який вводиться при інших епідемій. Наприклад, коли епідемія грипу або будь-яка інша інфекція, то закривають школи на 2 тижні, діти навчаються вдома дистанційно, а потім знову йдуть до школи», — додав Шмигаль.

Раніше ми повідомляли, що учителів не будуть тестувати на коронавірус.

Нагадаємо, що Зеленський готується до другої хвилі Covid-19.

Також, названі головні протипоказання для вакцинації від COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...