Шмигаль розповів, як будуть працювати «вільні економічні зони» на Донбасі

Шмигаль розповів, як будуть працювати «вільні економічні зони» на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, як будуть працювати «вільні економічні зони» (зони пріоритетного розвитку) на Донбасі.

Як повідомляє портал Завтра, про це він розповів в інтерв’ю Радіо Свобода.

Loading...

«Про створення привабливих умов для бізнесу (я навіть не кажу зараз, що інвесторів), який прийде на території, які сьогодні є тимчасово окупованими, який прийде на території, які сьогодні розташовані біля лінії розмежування, ми маємо декілька напрямів. Тобто це, звичайно ж, і податкові пільги, певні преференції з точки зору започаткування та ведення там бізнесу. Конкретні кроки Мінекономіки спільно з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій розроблять і представлять» , – сказав глава уряду.

«Це стратегія і той шлях, який повинен дати можливість оживити ці території з точки зору бізнесу, створення робочих місць, наповнення місцевих бюджетів», – додав він.

За словами Шмигаля, зони пріоритетного розвитку – це 15-20-кілометрова зона в межах від лінії розмежування.

«Зони пріоритетного розвитку – це ті зони, які потребують певних преференцій для бізнесу, створення робочих місць. Сьогодні ми можемо говорити про створення таких зон в якійсь межі від лінії розмежування. Наприклад, 15-кілометрова зона, може, 20-кілометрова зона. Ми вважаємо ці речі зараз. І представимо їх», – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, що Денис Шмигаль розповів про роботу шкіл в умовах пандемії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...