Лукашенко звинуватив українців у причетності до протестів після виборів у Білорусі

Лукашенко звинуватив українців у причетності до протестів після виборів у Білорусі
Автор Марія Петренко в Новини

Протести в Білорусі організовували люди з Чехії, Росії, Польщі і «майдануті українці», — таку заяву зробив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Як передає Zavtra, виступаючи з першою промовою після чергового обрання президентом 9 серпня, Лукашенко заявив, що не допустить у своїй країні Майдан.

Loading...

«Нам намагаються цю штовханину підкинути. Я попереджав: Майдану не буде, як би комусь цього не хотілося. Тому треба втихомиритися, заспокоїтися …. А батькам третій раз кажу подивитися, де їх чадо, щоб не було потім боляче. Щоб не ахали, не охали. Поранено десь біля 25 хлопців з Омону. Є переломи рук, ніг. Спеціально, цілеспрямовано били по цим хлопцям. Вони відповіли. Чого тепер ридати і плакати? Тому відповідь буде адекватна. Країну розірвати ми не дозволимо», – заявив Лукашенко.

Водометы гумові кулі, гранати і електрошокери: подивіться, як міліція розганяла протестуючих в Мінську

Він також заявив, що найбільше у протистоянні в Білорусі зацікавлена Чехія, яка нібито закликала людей виходити на вулиці: «По одному розмови ми бачимо ляльководів. Одна з цих ліній ляльководів – Чехія. Сьогодні вже з Чехії керують нашим об’єднаним штабом, де, вибачте мене, сидять ці овечки, нічого не розуміючи, що від них хочуть».

Лукашенко також заявив, що команди надходять і з Польщі. Не упустив він випадку звинуватити в своїх проблемах і Україну: «Я не говорю про Україну (звідти їхали). Це, впевнений, не державна політика, але там вистачає цих майданутых, про які я говорив. В тому числі, на жаль, з Росії певний приплив людей».

Протести в Білорусі: правозахисники повідомили про 120 затриманих, є загиблий — фото, відео

Новообраний президент додав, що іноземці самі не лізуть на багнети, а відправляють на них білорусів.

 

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...