Не “людина з народу”: Зеленського звинуватили в обмані українців

Не “людина з народу”: Зеленського звинуватили в обмані українців
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Президент України Володимир Зеленський разом зі своєю командою обдурив своїх виборців, змусивши повірити в те, що до влади прийде “людина з народу”, яка принесе процвітання країні. Про це йдеться в статті “Він не президент – він офіціант: Зеленський всіх нас обдурив”, опублікованій на сайті ZIK.

Loading...

Автор статті наводить аналогію, щодо хороших менеджерів з продажу знають, що покупцю треба продати не товар, а мрію. Цим трюком користуються як чесні торговці, так і нечисті на руку ділки, які намагаються втюхати браковану річ в красивій обгортці.

“Півтора роки тому нам, звичайним українцям, на виборах президента України, продавали красиву мрію: мир на Донбасі, щасливих пенсіонерів з достойною пенсією, радісну молодь, яка нарешті отримала шанс на гарне життя у власній країні, а не за кордоном, процвітаючу державу. Всі ми так втомилися від нескінченної брехні і обману, війни і зухвалого грабежу, що повірили в слова того, хто так талановито втілився в роль президента в серіалі. Дивлячись на екранного Голобородька, який розсікає по столиці на велосипеді, нам здавалося, що ось він – президент, про якого ми всі мріяли. Через півтора року з’ясувалося, що нам просто втюхували третьорядного клоуна в красивій обгортці, який сильний хіба що в записі проникливого селфі-відео”, – пишеться в статті.

Автор зазначає, що за фактом країною керують іноземці, “а нинішній президент зі своїми соратниками більше нагадує догідливого офіціанта з усмішечкою і фразою: “Чого бажаєте?”

“На догоду МВФ Україна розпродає свої землі, іноземці отримують сотні тисяч доларів у наглядових радах, методично доводячи до банкрутства наші підприємства, заводи зупиняються, падіння темпів промисловості, аграрного сектору, так і в цілому економіки – просто безпрецедентне! При цьому бабусі продовжують отримувати інфаркти від платіжок за комунальні послуги, повсюдно через “медичну реформу” закриваються лікарні, медики продовжують отримувати копійки. Дійшло до того, що навіть молоді мами не можуть отримати “бебі-бокси”, тому, що їх просто немає!” – обурюється публіцист.

Він нагадав, що Зеленський обіцяв гучні посадки корупціонерів, а також завершення розслідування гучних кримінальних справ. Але в підсумку слідство так і топчеться на місці.

“Судячи з тієї різношерстої публіки, яка сидить в стінах Верховної Ради, всі ці вчорашні фітнес-тренери і тамади здатні хіба що листуватися з повіями в робочий час, та радити бабусям у селі продати дворняжку, щоб заплатити за газ. І кнопки натискати, за вказівкою іноземних ляльководів. Не так давно Зеленський, здається під час візиту в Одесу на багатостраждальний затонулий танкер “Делфі“, який вже майже рік не можуть прибрати з пляжу, занепокоївся, як би владу не назвали імпотентною. Знаєте, цей діагноз можна поставити тим, у кого хоча б фізично присутній ерекційний орган. А нинішня влада, судячи з її безпорадності – його повна відсутність”, – резюмував автор статті.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...