Богдан розповів подробиці про підпал своєї Tesla — відео

Богдан розповів подробиці про підпал своєї Tesla — відео
Автор Марія Петренко в Новини

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан підтвердив інформацію про підпал свого автомобіля Tesla.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

«Сьогодні вночі невідомий підпалив мій улюблений і задекларований автомобіль — Тесла S))) Хоча втрата важка (автомобіль згорів дотла), але я не сприймаю це близько до серця. Звичайно всіх хвилює питання, хто це зробив і чому?» — написав він у Facebook.

Богдан розцінив інцидент як загрозу від влади.

«Оскільки це лише один момент у низці кримінальних справ проти мене і моїх друзів і чорнушних хвиль в ЗМІ, я розцінюю це, як загрозу від влади. Крім того, простежується певний символізм — рівно півроку з тих пір, як я щасливим звільнився з посади керівника Офісу президента. Я розумію, що замовник цього злочину має певний кримінальний досвід, а його співучасники сидять у високих владних кабінетах, однак дорогі, кризові історії — моя робота. Перекладаю — це Ви зараз грюкнули керасинчику в кастрик)))», — пише юрист.

Також він пообіцяв «вивести на чисту воду» винних і «забезпечити Вас комфортними умовами відбування покарання (про комфортних — не обіцяю)».

Нагадаємо, електромобіль Tesla в ніч на 11 серпня підпалили у дворі будинку на вулиці Юності. Момент підпалу зняли камери відеоспостереження.

Раніше ЗМІ повідомляли, що у колишнього глави Офісу президента є Tesla Model X, яку він купив в 2016 році. Цю машину багато українців пам’ятають, як автомобіль, в якому свого часу записував звернення до народу президент Володимир Зеленський.

Джерело: Народна Правда
загрузка...