Лукашенко запропонували мирно передати владу народу

Лукашенко запропонували мирно передати владу народу
Автор Марія Петренко в Новини

У штабі опозиційного кандидата у президенти Білорусі Світлани Тихановской запропонував керівництву Білорусі мирно передати владу народу.

Про це повідомляє «Наша Нива».

Loading...

Також у штабі висловили підтримку учасникам акцій протестів по всій Білорусі. Представники Тихановской закликали владу відмовитися від насильства щодо мирних громадян.

«Ми підтримуємо всіх, хто протестує проти фальсифікацій і бореться за свої права мирними способами. Ми проти насильства і просимо владу не застосовувати насильство проти мирних громадян. Ми пропонуємо почати діалог про мирну передачу влади народу без насильства і потрясінь», — йдеться в заяві штабу.

По всій території Білорусі вже третій день тривають протести у зв’язку з результатами президентських виборів.

Згідно з попередніми даними ЦВК, перемогу на виборах здобув чинний президент Олександр Лукашенко. Світлана Тихановская вже подала в ЦВК протест на результати виборів.

Тим часом, пропагандистська машина Білорусі і Росії на повну потужність включилася у зв’язку з протестами у Мінську. Прихильники Олександра Лукашенка активно просувають ідею про те, що у масових протестах у столиці Білорусі замішана Україна і США.

Як повідомлялося раніше, вибори в Білорусі, на яких офіційно переміг чинний президент Олександр Лукашенко, обернулися не тільки масовими протестами, але і страйками. Одним з перших 11 серпня оголосив страйк Мінський електротехнічний завод ім. Козлова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...