На кордоні України і Білорусі до кінця літа призупинили пропуск громадян

На кордоні України і Білорусі до кінця літа призупинили пропуск громадян
Автор Марія Петренко в Новини

На кордоні України і Беларуси до 30 серпня призупинила пропуск громадян. Заборона стосується людей, які мають намір перетнути кордон для збору дикоросів.

Подробиці сообщает прес-служба Держприкордонслужби.

Loading...

Припиняється пропуск громадян на територію ландшафтного заповідника «Ольманские болота». У той же час в Рівненській області діють тимчасові місця спрощеного перетину держкордону «Познань», «Березове» і «Дроздинь».

«Починаючи з 7 годин 30 серпня заплановано відновлення звершень пропускних операцій у місцях спрощеного пропуску «Познань», «Березове» і «Дроздинь» жителів прикордонних районів при наявності паспорта, перепустки, виданої органами прикордонної служби Республіки Білорусь на право знаходження в прикордонній зоні та іменної квитанції про оплату за відвідування ландшафтного заповідника «Ольманские болота», — йдеться в повідомленні.

перетинати Кордон можна буде тільки в пішому порядку або на велосипедах.

За словами голови Держприкордонслужби України Андрія Демченка, на тлі виборів у країні ніяких провокацій або нестандартних ситуацій зафіксовано не було.

Зазначимо, ось уже кілька днів після виборів в Білорусі неспокійно — проходять протести противників Лукашенка. Пропагандистська машина Білорусі і Росії на повну потужність включилася у зв’язку з протестами в Мінську. Прихильники Лукашенка активно просувають ідею про те, що у масових протестах у столиці Білорусі замішана Україна і США.

Джерело: Народна Правда
загрузка...