Протести в Білорусі: госпіталізовано понад 200 осіб

Протести в Білорусі: госпіталізовано понад 200 осіб
Автор Марія Петренко в Новини

Після масових акцій протестів у Білорусі, в лікарні було госпіталізовано понад 200 чоловік.

Про це повідомляє «TUT.by«.

Loading...

«В останні 2 дні після несанкціонованих вуличних акцій в службу швидкої медичної допомоги в лікарні звернулися громадяни з різними травмами. На сьогоднішній момент в стаціонарах республіки знаходяться на лікуванні трохи більше 200 людина. У тому числі з забоями м’яких тканин, травмами кінцівок», — заявили в міністерстві і додали, що всім постраждалим була надана необхідна медична допомога.

Також у Моз Білорусі повідомили, що кілька людей отримали черепно-мозкові травми, а також травми грудної клітки і живота.

«В основному травми легкого ступеня тяжкості. Кільком пацієнтам знадобилося проведення операцій. Стан їх стабілізоване. На жаль, одна людина загинула. Смерть настала до огляду лікарями швидкої медичної допомоги», — підсумували в Моз.

Протести в Білорусі: госпіталізовано понад 200 осіб

Раніше ми розповідали, що під посольством Білорусі в Києві затримали колишнього політв’язня, кримчанина Олександра Кольченко і ще декількох учасників.

Нагадаємо, вибори в Білорусі, на яких згідно з даними ЦВК переміг чинний президент Олександр Лукашенко, обернулися масовими протестами. 10 серпня акції проходили не тільки в Мінську, але і в інших містах.

На 11 серпня в Білорусі була оголошено загальний страйк.

Джерело: Народна Правда
загрузка...