Сергій Притула йде в мери Києва

Сергій Притула йде в мери Києва
Автор Марія Петренко в Новини

Відомий український шоумен Сергій Притула заявив про те, що буде балотуватися на посаду мера Києва.

Артист піде на вибори у жовтні 2020 року від партії «Голос». Відповідну заяву він зробив 11 серпня під час презентації політсили.

Loading...

Таким чином він підтвердив чутки, які вже давно поширювалися в інтернеті.

«Ви знаєте мене як успішного телеведучого. Ви знаєте мене як військового волонтера, якому люди довірили десятки мільйонів гривень для допомоги українській армії. Ви знаєте мене як людину, якій не байдуже те, що відбувається в Україні, як людину, у якого завжди була своя позиція. І я ніколи не боявся озвучувати її вголос. Сьогодні я хотів би, щоб ви впізнали мене з іншого боку – як людину, якій не байдуже те, що відбувається в Києві», – сказав Притула.

За словами шоумена, йому не байдуже, адже він живе у столиці, створив тут сім’ю, виховує дітей, працює і платить податки.

«Я дуже радий, щасливий, маю честь бути сьогодні тут серед вас, людей, які беруть на себе відповідальність і йдуть на ці вибори. І я йду разом з вами. Відчуваючи ваше плече, вашу підтримку, я балотуюся на посаду міського голови Києва», – підкреслив Притула.

Як ми вже повідомляли раніше, Ірина Верещук стала єдиним кандидатом від «Слуги народу» на вибори мера Києва.

А також, стало відомо, хто, возможно буде боротися за пост мера в найбільших містах України: Одесі, Харкові та Дніпрі. Приміром, один з постів може зайняти відомий КВНщик.

Джерело: Народна Правда
загрузка...