Трактор John Deere 8335R

Трактор John Deere 8335R
Автор Желізняк Олександр в Новини

На тракторах серії 8335R встановлена система зв’язку між машинами JDLink котра  поєднує вбудовану систему машини CANBUS із супутниковим позиціонуванням і бездротовим зв’язком, що дозволяє дистанційно оптимізувати продуктивність тракторів 8 серії і виявляти потенційні проблеми, перш ніж оператор встигне їх помітити. Система безперервно збирає і передає дані для моніторингу машини, дистанційного обслуговування і діагностики.

Використовуючи інфраструктуру JDLink система віддаленого доступу до дисплея John Deere дозволяє керівництву господарства і дилерам дистанційно допомогти операторам з налаштуванням машини, регулюванням параметрів і експлуатацією трактору, а також робочого обладнання ISOBUS – майже так, як якби Ви самі були в кабіні. Це означає: більш швидке обслуговування і максимально безвідмовна робота.

Loading...

Унікальна підвіска і система рульового управління

Підвіска на пневмоподушках в поєднанні з новою підвіскою кабіни, встановлена на тракторах серії 8335R, забезпечують неперевершену плавність ходу.

Безпрецедентна передача потужності нової серії 8335R дозволяє легко транспортувати важкі вантажі і виконувати роботи під навантаженням, використовуючи при цьому менше палива. А автоматично регульована незалежна підвіска переднього моста (ILS) з механічним приводом передніх коліс (MFWD) дозволяє передати ще більшу потужність на колеса трактора.

У поєднанні з кріслом Active Seat досягається винятковий комфорт їзди. Покращена конструкція переднього моста ILS дозволяє зменшити обсяг роботи з технічного обслуговування завдяки застосуванню не вимагаючих змащення U-образних з’єднань і скорочення точок змащення. Просто змащуйте циліндр підвіски і важелі управління ACS з інтервалом в 500 годин.

Зниження зусиль для рульового управління

Електронна система управління Active Command (ACS) – це найбільш надійна і повна система рульового управління в будь-якому тракторі. В полі чи на дорозі – ACS зменшує необхідні зусилля, усуває мертвий хід і зміщення рульового колеса, значно знижує вібрацію і в цілому підвищує рівень комфорту оператора та можливості управління. У той же час, для оператора, система підтримує відчуття управлінням трактором, як і при традиційній системі рульової колонки.

Динамічне управління вильотом коліс на дорозі дозволяє з мінімальними зусиллями утримувати трактор по прямій. Система автоматично регулює кут ходових коліс на основі бічної складової прискорення трактора.

Рульове управління із змінним передавальним відношенням забезпечує легкість рулювання на малих швидкостях і більш важке рулювання на високих швидкостях. ACS автоматично знижує число обертів рульового колеса від упору до упору до 3,5 для швидкого виконання поворотів на разворотной смузі і скорочує обертальні рухи рульового колеса до 75%.

Повністю електронна система рульового управління виключає всі недоліки традиційної конструкції «рульова колонка – колеса ». Це значно знижує вібрацію і повністю усуває люфт.

Кругове світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення на трактора John Deere  серії 8335R забезпечує високоякісний білий світ для кращого огляду і контрастності, а також більш рівномірного переходу освітлення від кабіни до капоту.

В результаті суттєво знижується навантаження для очей водія. При поширенні світла на 40% ширше і забезпеченні на 10% кращого огляду ззаду потрібно на 45% менша сила струму, ніж для освітлення за допомогою ксенонових газорозрядних ламп (HID). Відповідно, світлодіодні лампи суттєво дозволяють знизити навантаження на Вашу систему зарядки. 22 світлодіодних ліхтаря забезпечують чудову видимість в будь яких умовах.

Світлодіодні елементи практично вічні: вони розраховані на мінімум 10000 годин роботи і володіють високим опором до вібрації і екстремальних температур.

Для зручності оператора управління усіма елементами освітлення легко здійснюється за допомогою CommandCenter.

Гарантія 1 рік

Купити трактор John Deere 8335R  можна як за безготівком перерахунком, так і готівкою. Всі деталі за телефоном:  (096) 777-55-11.

Ціна: 140 000$

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...