У Білорусі не буде «Майдану»: експерт назвав причину

У Білорусі не буде «Майдану»: експерт назвав причину
Автор Марія Петренко в Новини

Чинний президент Білорусі Олександр Лукашенко — придушит протести в країні. Тому, в країні малоймовірний сценарій українського «Майдану».

Таку думку висловив політичний оглядач родом з Білорусі Ігор Тишкевич, коментуючи масштабні протести в країні, передает Obozrevatel.

Loading...

«Ця хвиля протестів, швидше за все, буде придушена, якщо не розростеться. В основному протестує міський середній клас, але цього дуже мало, щоб здобути перемогу. Якщо протести не підтримають інші соціальні групи, через 2-3 тижні вони будуть придушені владою. Білорусь – не Україна, там протестують по-іншому, тому очікувати такого протистояння як Майдан в Україні, там не стоїть», – вважає Тишкевич.

На його думку, після репресій в Білорусі може розпочатися період «відлиги», а через рік, при такому сценарії, там спробують створити демократичний заповідник, симулюючи демократичні процеси.

«Влада спробує зняти напругу і вписати середній клас в систему політичної комунікації в суспільстві. Якщо ж цього не відбудеться, тоді можливий варіант довгого протистояння і втручання зовнішніх політичних гравців», – підкреслив експерт.

Як ми вже розповідали раніше, пропагандистська машина Білорусі і Росії на повну потужність включилася у зв’язку з протестами в Мінську. Прихильники Олександра Лукашенка активно просувають ідею про те, що у масових протестах у столиці Білорусі замішана Україна і США.

А також, на кордоні України і Білорусі до 30 серпня призупинила пропуск громадян.

Джерело: Народна Правда
загрузка...