У Мінську великий завод оголосив страйк — фото

У Мінську великий завод оголосив страйк — фото
Автор Марія Петренко в Новини

Вибори в Білорусі, на яких офіційно переміг чинний президент Олександр Лукашенко, обернулися не тільки масовими протестами, але і страйками, одна з них була анонсована на сьогодні, 11 серпня.

Як повідомляє Telegram-канал Травня краіна Білорусь, першим на страйк пішов Мінський електротехнічний завод ім. Козлова.

Loading...

У Мінську великий завод оголосив страйк — фото

Нагадаємо, 10 серпня на страйк частково (два цехи — трубопрокатний і канатно) йшов Білоруський металургійний завод. Потім працівники заводу вирішили відновити роботу, а в Мінськ відправити документ з вимогою провести чесні вибори. Директор заводу пообіцяв не звільняти і не карати страйкуючих.

Між тим, 11 серпня стало відомо, що кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановская поїхала в Литву. Довірена особа Світлани Тихановской Ковалькова Ольга розповіла TUT.by, що її вивезли з країни білоруські влади. Це дозволило звільнити начальника штабу Марію Мороз.

«У Світлани не було вибору. Важливо, що вона на волі й жива. Вони поїхали разом з Марією Мороз. Проте в заручниках продовжує перебувати частина команди Світлани», — сказала Ковалькова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...