У російському дослідницькому центрі заявили, що не знають про вакцинацію дочки Путіна

У російському дослідницькому центрі заявили, що не знають про вакцинацію дочки Путіна
Автор Марія Петренко в Новини

У Центрі ім. Гамалії, де будуть виробляти розроблену в Росії вакцину від коронавіруса, не знають, коли і як нею встигла вакцинуватися дочка Володимира Путіна.

Відповідний коментар «Інтерфакс» дав директор Центру Олександр Гінзбург.

Loading...

Він припустив, що дочка Путіна була добровольцем, «а в обличчя він їх не знає».

«Напевно, добровольцем була, я паспорти не дивився. В обличчя всіх добровольців не знаю, це не до мене. Я від вас вперше чую», – відповів журналістам Гінцбург.

Самі росіяни здивувалися, чому першої вакцину від COVID-19 отримала саме дочка Путіна, а не медики, які піддають своє життя небезпеці більше.

Як повідомлялося раніше, Володимир Путін в ході наради з урядом оголосив про державну реєстрацію першої російської вакцини від COVID-19. Він також додав, що його донька вже робила щеплення. Незважаючи на те, що Путін не назвав ім’я дочки, ЗМІ припускають, що мова йде про російській спортсменці, громадського діяча Катерини Тихонової.

У російському дослідницькому центрі заявили, що не знають про вакцинацію дочки Путіна У російському дослідницькому центрі заявили, що не знають про вакцинацію дочки Путіна

Раніше повідомлялося про те, що Росія планує в жовтні розпочати масову вакцинацію громадян від коронавирусного захворювання COVID-19.

Одночасно з цим ізраїльський імунолог професор Яків Беркун заявлялвакцина від коронавіруса повинна пройти третій етап випробувань, в якому повинні взяти участь тисячі людей, в іншому випадку будь-яка невдача і призведуть до зростання антипрививочного руху.

 

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...