У Трампа засумнівалися в якості російської вакцини від COVID-19

У Трампа засумнівалися в якості російської вакцини від COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

Помічниця президента США Дональда Трампа Келлиан Конвей розкритикувала соданную Рф вакцину від коронавіруса.

Як вона заявила, є сумніви в «достатності» досліджень і випробувань вакцини, про створення якої в РФ заявили сьогодні, 11 серпня.

Loading...

За її словами, США дотримуються «набагато більш суворих» стандартів у розробці вакцин, ніж Росія.

«Ці стандарти встановлює Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США, і, як я зрозуміла з російського заяви, у них справи йдуть зовсім не так… У нас шість потенційних вакцин на третій стадії розробки, а вони, судячи з усього, навіть не дійшли до цього», — зазначила Конвей.

Створення вакцини в РФ також прокомментирвал міністр охорони здоров’я і соціальних служб США Алекс Азар.

«Мета не в тому, щоб першими отримати вакцину. Наша мета — в тому, щоб вакцина була безпечною і ефективною для американців і людей по всьому світу», — заявив міністр.

Нагадаємо, російська вакцина отримала назву «Супутник V» і надійде в обіг з нового року. Очікується, що вакцина дозволяє сформувати імунітет на пару років.

Як ми вже повідомляли раніше, в Центрі ім. Гамалії, де будуть виробляти розроблену в Росії вакцину від коронавіруса, не знають, коли і як нею встигла вакцинуватися дочка Володимира Путіна.

Також повідомлялося про те, що Росія планує в жовтні розпочати масову вакцинацію громадян від коронавирусного захворювання COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...